Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Navštivte nás
Kamenný obchůdek MAGDALA
Kromě autorské tvorby zde najdete například výborné sypané čaje, krásné ručně malované svíce, keramiku či porcelán, vonné esence, milé dekorace a další inspiraci pro dárky pro radost :o)
Obchůdek MAGDALA najdete na Tyršové náměstí v Roztokách
Po | 10.00 | - | 17.00 | |
Út | 10.00 | - | 18.00 | |
St | 10.00 | - | 17.00 | |
Čt | 10.00 | - | 18.00 | |
Pá | 10.00 | - | 16.00 | |
So | 9.00 | - | 11.00 |
Budeme se těšit na návštěvu :o)
- Úvod
- Mandaly na skle závěsné
- "S lehkostí"
"S lehkostí"

- O mandale :
- Komentáře 0
- "S lehkostí"Na objednání546 Kč
"S lehkostí... tančím, i když únavou mi kroky těžknou, s lehkostí v Duši zpívám, i když starosti stínem by lapit chtěly, s lehkostí mé myšlenky modrým nebe plují, i když je možná pod mrakem... S lehkostí, radostí i pokorou každý doušek života přijímám... " - to je mandala, kterou jsem s láskou a radostí malovala
- Na skle ručně malovaná mandala - Autorská vitráž
- Mandala je malována velmi kvalitními vitrážovými barvami, které neblednou a při průchodu světla krásně září. Proto vitráže vyniknou zejména v oknech nebo ve volném prostoru, kde jimi procházé světlo, mohou se točit a tančit a rozdávat barevné odlesky.
- Sklíčko má zatavené, oblé hrany a dírku pro snadné zavěšení - do okna, pod lustr nebo kamkoli, kde Vám udělá svou přítomností radost :o)
- Rozměr : kruh o průměru cca 12 cm
- Určeno do interiéru